WebTasarım

Hementasarla webtasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Hementasarla web tasarım kültürünün temelidir.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Web Tasarım Süreçleri;

Hementasarla web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Süreçler
Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Hementasarla web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Hementasarla web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Hementasarla bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için Google AdWords Sipariş Formunu doldurulması gerekmektedir.


Hemen Teklif Alabilirsiniz

Proje Süreçleri Nasıl İşliyor ?

[vc_tabs position=”top-center” skin=”tertiary” type=”tabs-simple” icon_style=”featured-boxes-style-4″ icon_effect=”featured-box-effect-7″][vc_tab show_icon=”yes” icon_type=”simpleline” icon_simpleline=”Simple-Line-Icons-user-following” icon_skin=”tertiary” title=”Ön Görüşme” tab_id=”6d055d9e-8e44-3″]

Reklamlar üzerinden bizlere ulaştığınız o an sizler için profesyonel ekibimiz ile randevu veriyoruz.Projeniz’in ön taslaklarını hazırlamak için sizden bilgiler alıyoruz bu doğrultuda görüşme için yapılacak toplantıda size taslak tasarım çıkartmış oluyoruz.

[vc_single_image image=”4232″ img_size=”full” alignment=”right”]

Tasarım Süreçleri için sizden detaylı bilgiler alıyoruz.Neleri değerlendirdiğinizi rakip analizlerinizi inceliyoruz ve size uygun bir tarih ve saat vererek toplantı için davet ediyoruz.

[/vc_tab][vc_tab show_icon=”yes” icon_type=”simpleline” icon_simpleline=”Simple-Line-Icons-emotsmile” icon_skin=”tertiary” title=”Bol Kahve ve Toplantı” tab_id=”e5aaf597-aed3-6″]

Evet bu aşama’ya tıkladıysanız gerçekten birlikte projeniz için toplantı düşüncesini aklınızdan geçiriyorsunuz demektir.

Toplantımızdan sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda tüm analizlerimizi hazırlıyarak sizlere rapor halinde sunuyoruz.Rakipleriniz neler yapmış, Hangi çalışmalar ile daha çok ürün satmış, Sosyal medyada ne kadar marka bilinirliğini oluşturmuş, Tasarım için ne tür yenilikler yapmışlar.

Bunun gibi varyantları inceledikten sonra site navigasyonumuzu oluşturuyoruz.

[/vc_tab][vc_tab show_icon=”yes” icon_type=”simpleline” icon_simpleline=”Simple-Line-Icons-screen-desktop” icon_skin=”tertiary” title=”Tasarım Süreci” tab_id=”1515891704949-2-6″]

Bu detayı merak ettiğinizi biliyoruz : )

Anlaşma sağlandıktan sonra Tasarım süreçlerimiz başlıyor sizlere 4 farklı anasayfa tasarımı hazırlıyoruz.Tamamen size özgü ve istekleriniz doğrultusunda sektörünüze uygun bir web sitesi tasarımını bitirdiğimiz zaman onay süreçlerimiz başlamaktadır.

[/vc_tab][vc_tab show_icon=”yes” icon_type=”simpleline” icon_simpleline=”Simple-Line-Icons-trophy” icon_skin=”secondary” title=”Yazılım ve Teslimat” tab_id=”1515891705870-3-10″]

Tasarım Onayından sonra Front And Aşamalarından geçen tasarımlarınız Back And Departmanına Aktarılır.Bu Departman’da Size özel istekleriniz doğrultusunda bir yazılım yapılır yazılım süreçleri rahat kullanabileceğiniz admin paneli ile tarafınıza teslim edilir.

Proje’nizi istediğiniz gibi teslim aldıktan sonra Admin Paneli kısımlarını öğretmek için sizleri tekrar’dan ofisimize davet edeceğiz..

[/vc_tab][/vc_tabs]
[vc_empty_space height=”20px”]

Referanslarımız

[porto_carousel stage_padding=”0″ margin=”10″ autoplay=”yes” autoplay_timeout=”2000″ items=”1″ items_lg=”1″ items_md=”3″ items_sm=”1″ items_xs=”1″ show_nav=”yes” show_nav_hover=”yes” loop=”yes” center=”yes” lazyload=”yes” autoplay_hover_pause=”true”][vc_single_image image=”4125″ img_size=”600×600″ alignment=”center” onclick=”link_image” zoom_icon=”yes”][vc_single_image image=”4117″ img_size=”600×600″ alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_single_image image=”4109″ img_size=”600×600″ alignment=”center” onclick=”link_image”][/porto_carousel]
[vc_empty_space height=”80px”]

Webtasarım sektöründeki müşterilerimize Profesyonel çözümler üreterek hem ürünleriniz hemde marka bilinirliği ve değerini yükselttiğimiz projelerimiz.

Mutlu Müşteri Portföyümüze Sizde Katılmak İstermisiniz ?

0850 304 4 371 

Hemen Arayın Bu Gün Web Siteniz Olsun !!