Skip to main content
Beylikdüzü web tasarım

Web Tasarım

Hementasarla Web Tasarım Ajansı olarak; kalite standartlarının üzerinde, sektörünüze yakışır nitelikte, güncel tasarım trendlerine uygun çalışmalara imza atıyoruz. Grafik tasarım stillerini yerli yerinde kullanarak web sitenizi kullanıcıyı sıkmayan bir forma dönüştürüyor ve keyifli bir deneyim inşaa ediyoruz.

Kurumsal mesajlarınızı ve hizmet bilgilerinizi eksiksiz tekniklerle yansıtıyoruz. Web tasarım; bir yapı kurmak ve görüntüsünden renk uyumuna, yazı tipinden içerik yerleşimine, iletişim formlarından harita bilgilerine dek firmanızla ilişkili tüm verileri şeffaflıkla ortaya sergiler. Biz de, sizin dijitaldeki serginizi mükemmellikle kurguluyoruz. 

Seo Uyumu

SEO Uyumlu ve maksimum açılış hızına sahip bir web sitesi ile ziyaretçilerinizin müşteri kazanımına dönüşmesine katkı sağlıyoruz. Yükümlülüğünü aldığımız Beylikdüzü Web Tasarım projelerinde geliştirdiğimiz stratejiler ile dijitaldeki otoritenizi oluşturuyor ve hedef kitlenizle aranızdaki güven sadakatinin temellerini atıyoruz.

SEO kurallarının başında yer alan Responsive tasarım kriterine uygun işler yapıyoruz. Dizüstü veya masaüstü bilgisayar, televizyon, tablet ve bütün telefon modellerinde açılan, ekranın boyutuna göre şekillenen sitelerle sizleri daima görünür kılıyoruz. Sizin için çalışıyor ve arama motorlarında üst sıralarda çıkabilecek kalitede web tasarım hizmetleri veriyoruz.

Web tasarım, internet ortamında ürünlerinizin alıcısı olan kitlenizi ağırlayabileceğiniz en değerli mağazanızdır. Mağazanızı gereksiz ve kafa karıştırıcı detaylardan uzak, rafları dizilmiş ve incelemesi kolay bir şekilde tasarlıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin anlayabileceği formlarda ve çözünürlüğü yüksek görsel ve video içeriklerle zenginleştiriyoruz. Doğru kategorize edilmiş ürün sayfalarıyla, satın almak isteyen kullanıcıların iş yükünü hafifletiyor ve sizlerin cirosunu artırıyoruz.

Beylikdüzü web tasarım

Web Tasarım Süreçleri

Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak; kurumsal web sitesi veya e-ticaret projelerinize start verdiğimiz andan itibaren adım adım ilerliyoruz.
Proje Detayı

Öncelikle projeniz için planlamalar, analizler ve hedefler belirliyoruz. Çünkü bir işte başarılı olmanın sırrı, stratejik ve programlı ilerlemekten geçiyor. Bu süreçte firmanızın kuruluşundan bu yana dek olan serüvenini ve faaliyet verdiği sektörü inceliyoruz. Bilgi sahibi olduğumuz konularda projeyle ilişkili fikirlerimizin gelişimine katkı sağlıyor. Ürün ve hizmetlerinize dair içerikler, resimler, videolar, teknik dökümanlar, referans bilgileri gibi verilerinizi talep ediyoruz. Sitenin hangi alanlarında bunlara yer vereceğimizi birlikte istişare ediyoruz. Web projenizin alan adı ve hosting ihtiyaçları var ise bunların araştırmalarını sağlıyor ve sizleri yönlendiriyoruz. Ardından hemen tasarım kurguları dediğimiz, sitenin haritasının ortaya çıktığı bölüme geçiyoruz. 

Tasarım Kurgusu

Markanızın sektörü hakkında yeterince bilgi sahibi olduktan sonra, sektörünüzle uyum sağlayacak renk katalogları çıkartıyoruz ve bunu sizlere sunuyoruz. Tabii ki seçtiğimiz renk kodları, sizlerin hali hazırda var olan kurumsal kimliğinizle ilişkilidir. Sizlerin onayı dahilinde tasarım kurgularınızı bu renk tonlarının dışına çıkmadan oluşturuyoruz. Yeni nesil tasarım fikirleri ile kreatif çizgiler kullanarak sektörünüze yepyeni bir stil kazandırıyoruz. Rakiplerinizin sitelerini geri planda bırakacak, sade ve şık aksiyonlara sahip bir web site sahibi olmanız için bu süreci sizlerle devamlı iletişim halinde yürütüyoruz. İçeriklerinizin yerleşimleri, butonların tıklanır halleri, görsel ve videolarınızın açılış şekilleri gibi birçok detayı titizlikle hazırlıyoruz.

Yazılım Süreci

Sitenin genel görünümü için sizin onayınızı aldıktan sonra sitenin yazılım aşamasına geçiyoruz.  Bu noktada web site tamamen tasarıma bağlı kalarak kodlanır ve kullanılan ortamlar ile ziyaretçi bilgilerinin saklanacağı veritabanları oluşturulur. Admin paneli ve içerik yönetimi kısımlarına özel programlama yapılarak sizlerin iş yükünü hafifletiyoruz. Yazılım süreci tamamlandıktan sonra browser testleri, sitenin açılış hızı, SEO kriterlerine uygun görsel sıkıştırmaları, sitede yanlış veya kırık linklerin kontrolleri, mobil görünümü ve tüm ekranlardaki çözünürlüğü gibi bir dizi maddeyi tarafımızca test ediyoruz. Tüm testlerden verimli sonuç aldığımız takdirde yazılım aşamasını tamamlayarak yayınlanma aşamasına başlıyoruz. 

Yayınlanma Aşaması

Web sitenize uygun ve ziyaretçi yoğunluğunuzu taşıyabilecek bir hosting ile yayına alma aşamasına başlıyoruz. Arama motorlarında kalite puanlarınızı olumlu etkileyecek, temiz kod yapısına sahip ve kullanıcı deneyimi yüksek tasarlanmış web tasarım projenizi aktarıyoruz. Sektörünüzle ve verdiğiniz hizmetlerle ilişkili anahtar kelimeleri sitenizde gerektiği kadar ön plana çıkarıyoruz ve bu sayede SEO çalışmalarınızı destekliyoruz. Potansiyel müşterilerinizin bu anahtar kelimeleri arattıkları takdirde karşılarına çıkma şansınızı yükseltiyoruz. Sitenize ürün veya içerik eklemek, fiyat güncellemeleri sağlamak gibi işlemleri yapabileceğiniz admin paneli eğitimini sizlere veriyoruz. Bu sayede yönetimi tamamen sizin elinize bırakarak olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz. 

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Dijitalin ne kadar büyük bir kitleye hitap ettiğini ve kullanıcıların artık ihtiyaçlarına karar verirken, satın alma öncesi araştırma yaparken ve satın almaya yönlenirken dijital ağları kullandığını görmemek imkansız. Web siteler, adeta fiziksel mağazaların yerini almış ve dijital mağazalar dediğimiz yepyeni bir düzenin kapılarını aralamış durumda.

Yeni nesil tüketiciler, bilgi almak için tonlarca yol kat etmeyi artık akıllıca bulmuyorlar. Web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşteri adayınız, ihtiyacı olan bilgiye ulaşabildiği takdirde direkt olarak kalıcı ziyaretçiniz haline geliyor. Kullanıcılar güven duyabildikleri ve ürün/hizmet çeşitlerine kolayca erişebildikleri markaları benimsiyorlar.

Google arama motorlarında hem yerel hem de global olarak milyarlarca kullanıcı, bir anahtar kelime üzerinden saniyede milyonlarca site ile karşılaşıyor ve aralarından yalnızca bir tanesinde karar kılıyor. Buradan çıkarılabilecek anlamda geniş çaplı bir müşteri zinciri kurmak adına gerekli olan en önemli unsurun web tasarım hizmeti olduğudur.

Web tasarım, hem markanızın hikayesini anlatabileceğiniz hem de ürün/hizmet bilgilerinizi yüksek çözünürlüklü bir şekilde yansıtabileceğiniz çok yönlü bir alandır. Aynı zamanda markanızın organik reklamını yapabileceğiniz çalışmalarıda içinde barındırır. SEO çalışmaları dediğimiz, anahtar kelimeler üzerinden kendinize müşteri kazanımı sağlayabileceğiniz geliştirmeleri web siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnovatif bir marka olmak ve rakiplerinizin gerisinde kalmamak adına mutlaka profesyonel, kaliteli ve iyi hizmet veren bir web tasarıma bugün sahip olun. Bu alanda uzman ve maksimum bilgi birikime sahip ajanslardan yardım alarak, dijitaldeki kimliğinizi güçlendirmeniz yararınıza olacaktır. Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak, güçlü referanslarımız ve tasarım dilimizle sektördeki ritminizi artıracak web projelerini yürütüyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Beylikdüzü Web Tasarım, internet ortamında hangi sektöre hayat veriyor olursanız olun, birey veya kurum olarak içinde olmanız gereken bir oluşumdur. Günümüz teknolojisinde markanızın farkını ortaya koymak ve rakiplerinize karşı güçlü bir duruş sergilemek istiyorsanız dijital en makul ortamdır. Sürekli yenilenen ve gelişen arama motorları, buna uyum sağlamayıda zorunlu bir hale getiriyor. Kalıcı ve kalite puanı yüksek bir sırada konumlanmak adına sitenin tasarımı, bilgi vermesi, içerik zenginliği ve kullanıcı dostu olması büyük önem arz ediyor.

Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak; hazırladığımız projelerde dikkat ettiğimiz unsurlar ve tamamlayıcı noktalar bulunuyor. Ziyaretçilerinizin web sitenizde gezinirken karmaşıklıktan uzak ve göz yormayan bir temayla karşılaşması ilk intiba için oldukça değerlidir. Doğru kategorize edilmiş ürün ve hizmetlerle aradıkları enformasyona kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

Ardından web sitenizde yer vereceğimiz grafiklerin sektörünüzle alakalı olmasına ve dikkat dağınıklığına sebep olmamasına önem veriyoruz. Sitede belli başlı alanlarda harekete geçirici butonlar kullanıyoruz, bu butonlar ‘İletişime geç, Teklif al, Bilgi al, Hemen ara, Alışverişe başla’ gibi butonlar olarak görülebiliyor. Call To Action dediğimiz buton yapıları, ziyaretçiyi teşvik etmek ve bir an önce hedefe ulaşmak adına yapılan stratejik bir hamledir.

Son kullanıcının ne denli sabır eşeği ve tahammül seviyesi düşük olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sitenizin adeta bir roket kadar hızlı çalışması için gerekli tüm iyileştirmeleri yapıyoruz. İçerik optimizasyonu ve temiz kod yapısı ile site hızınızı artırıyoruz ve yayına almadan önce mutlaka test ediyoruz. Arama motorlarında hızlı index almanız için sitenizde sektörünüzü çağrıştıran anahtar kelimelere yoğunluk veriyoruz, bu sayede Anahtar kelimelerde yükselmenize olanak sağlıyoruz.

Öte yandan ziyaretçilerinizle hızlıca iletişim kurabileceğiniz iletişim formları, canlı destek modülleri ve WhatsApp butonlarıyla dinamiğinizi güçlendiriyoruz. Bu sayede ziyaretçilerinizin rakiplerinize yönelebileceği açıkları kapatıyoruz ve sizlerin satış potansiyelini ikiye katlıyoruz. Direkt olarak mail kutunuza düşen talep formları veya dilediğiniz telefon numarasına gelen talep mesajları ile çift taraflı bir satış sürecini yönetebilirsiniz.  Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

  Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren proje yöneticilerimizle beraber sizlere hızlıca yanıt sağlıyoruz. Projeniz hakkında detayları öğreniyoruz ve daha önce var ise web tasarımınızı inceleyerek eksiklerinizi not alıyoruz. Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak; projenizi nasıl geliştireceğimize yönelik görüşme sağlamak adına toplantı öncesi bir yol haritası çıkarıyoruz.

  Toplantımızı gerçekleştirdiğimiz takdirde projeye start vermeden önce sizlere bir teklif formu iletiyoruz. Bu teklifte proje süreçleri, yapacağımız geliştirmeler ve rakamlara yer veriyoruz. Teklifi inceleyip değerlendirmenizi sağladıktan sonra sizden olumlu veya olumsuz fikrinizi belirtmenizi rica ediyoruz. Olumlu dönüş sağladığınız zaman ise uygun bir tarih ve saat diliminde tekrardan toplantı davetinde bulunarak, projenin başlangıcını nitelendiriyoruz.

  Öncelikle projenin detaylandırılması, sektör analizi ve rakip analizleri gibi önemli faktörleri ön plana alıyoruz. Bu sayede sektör neleri kapsıyor, kimler neler yapmış ve ne gibi eksikler var sorularının yanıtlarına ulaşıyoruz. Hemen ardından tasarım sürecine başlıyoruz, bu süreçte tabii ki Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak, sizlerle paralel ilerliyoruz. Fikirlerinizi ve memnuniyetinizi yanımıza alarak hazırladığımız tasarım kurgusuna onay verdiğiniz takdirde, hemen yazılım ekibi tarafından kodlamaya gönderiyor ve sitenizi yayına almaya hazırlıyoruz.

  Web Tasarım Projeniz İçin Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın. Birlikte Hayata Geçirelim!

  Tüm fikirlerinizi hayata geçirebilecek profesyonellikte bir ajans arayışı içerisindeyseniz, Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız. Projeniz için neler yapabileceğimizi, web tasarım referanslarımızı ve marka bilinirliği adına yapabileceğimiz arama motoru çalışmalarını sizlere rapor halinde iletebiliriz. Sektörünüzdeki rakiplerinizden ve rakiplerinizin yaptığı çalışmalardan haberdar olmak istemez misiniz? Size şeffaflıkla ileteceğimiz veriler sayesinde projenizi en doğru yöntem ve stratejilerle bizimle beraber planlayabilirsiniz.

  Özgün Ve Yenilikçi Tasarımlar

  Size özgün ve kreatif bir web tasarım sahibi olmak için hala neyi bekliyorsunuz? Web tasarım, markanızın en fazla ziyaretçi alacağı ve en göz alıcı tasarıma ihtiyaç duyacağı alandır. Tıpkı bir alışveriş merkezi gibi düşünün, devamlı müşterilerinizi ağırlayacağınız dijital mağazanızın kusursuz görünmesi gerekiyor. Sade ve şık tasarım motifleriyle, hedef kitlenizin zihninde kalıcı bir yer edinebilirsiniz. Hemen bugün Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak, web tasarım projenizi mükemmellikle hazırlayabiliriz.

  Markanızı Dijitalde Zirveye Taşımaya Hazır Olun

  Front And departmanında web projenize dair tasarımlarının tümünü hazırlıyoruz ve sizin onayınıza gönderiyoruz. Tarafınızdan gelen onayla beraber Back And departmanına iletilen web tasarımı, tamamen sizin özel istekleriniz doğrultusunda kodlamaya başlıyoruz. Bu yazılıma dahil olarak, kolayca kullanabileceğiniz ve istediğiniz zaman içerik ekleyip değiştirebileceğiniz admin panelinide size teslim ediyoruz. Projenizi dilediğiniz şekilde yürütebilir, ihtiyacınız olduğu takdirde çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı ailesi olarak; kusursuz proje yönetimi ve %100 mutlu müşteri prensibimizle yolumuza devam ediyoruz.

  Güçlü Referanslarımız

  Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı olarak; profesyonel destek verdiğimiz markalarımızı birer çözüm ortağımız olarak görüyoruz. Onların marka bilinirliğine katkı sağlamak ve dijitaldeki değerini yükseltmek adına yürüttüğümüz kusursuz projeleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Mutlu Müşteri Portföyümüze Sizde Katılmak İster Misiniz ?

  0850 304 4 371 

  Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.