Skip to main content

İstanbul Web Tasarım

Müşterilerini aradığını kolayca bulabileceği bir web sitesi için neler gerekir biliyor musunuz? Siz de bir internet kullanıcısı olarak göze hoş gelen bir şekilde tasarlanmamış, aradığınızı bulmada zorluk çektiğiniz, hızla açılmayan bir siteyi derhal terk ediyorsunuz. İstanbul web tasarım hizmeti veren markamızla tanışın! Herkesin vakti değerli ve sabrının oldukça sınırlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu konudaki temel kilit nokta, kullanıcı dostu sitelerin eksikliğidir. Süslü görsellerle sadece göze hitap etmek en sık yapılan tasarım hataları olarak dikkat çekiyor. Bunun için kullanıcıların alışkanlıklarını iyi süzebilen, sitenize gelme amaçlarına yanıt buldukları, güzel bir deneyim yaşamalarını sağlayan bir web sitesi çok önem taşıyor. Zira her kullanıcının sitenizi gezme amacı farklıdır.

İstanbul Web Tasarım

İşlerinizi Hemen Tasarlayalım

Bir megakentte faaliyet gösteren firmamız, hemen hemen her sektör hakkında bilgi sahibi olan tecrübeli bir ekibe sahip. Ayrıca kullanıcı deneyimlerini de en iyi şekilde gözlemleyen, bunların istatistiklerini iyi okuyabilen personelimiz yanı sıra web tasarımı kadar yazılım, basım ve dijital pazarlama uzmanı personellere de sahibiz. Bir web sitesi olan herkes, aramalarda firmasına ait web sitesinin hep yukarıda olmasını, düşük maliyetlerle marka, ürün ve hizmetlerini tanıtmayı, bunun için mobil uygulamalar ve sosyal medya uygulamalarıyla daha çok müşteriye ulaşmayı amaçlar. İşte bu noktada da İstanbul web tasarım olarak tanıtım ve reklam ihtiyaçlarınıza çözüm noktasında iddialı olduğumuzu beyan ediyoruz.

İstanbul Web Tasarım Hizmet Alanlarımız

Web tasarımı yanında web yazılım kabiliyetine de sahip personeli olan İstanbul web tasarım firmamız, portal geliştirme hizmeti kapsamında genelde çok şirketli dizin siteleri, organizasyon ve dernekler için çözümler geliştirmektedir. Çağın pazarlama hizmetlerinden E-ticaret ise diğer bir uzmanlık alanımızı oluşturuyor. Facebook App Geliştirme hizmeti olarak en yaygın sosyal medya platformunda firmanızın ürün ve hizmetlerinin tanıtımını ve satışıyla karlılığınızı artırmayı hedefliyoruz. İnternet yazılımları da yapan İstanbul web tasarım firmamız, intranet uygulamalarıyla kapalı devre çalışan izin uygulamaları, kişi kartlarının yanı sıra aktiviteler başlığı altında satış sonuçları, sosyal gruplar ve iş dışı aktiviteler ve şirket bilgilerinin çalışanlarla paylaşılma hizmetini sağlıyor.