Skip to main content

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya artık sadece eğlence amacı ile kullandığımız web siteleri olmaktan çıktı. Sosyal mecralar markalar için çok ciddi pazarlama aracı haline geldi. Ancak başarılı bir SM pazarlama, planlı ve bilinçli bir iletişim planlaması ile mümkün olmaktadır.

SM iletişimi, markanıza uyumlu tüm sosyal mecralar üzerinde yapmış olduğunuz iletişim anlamını taşır. Bu süreçlerin bilinçli ve etkili biçimde yönetilmesi işine sosyal medya yönetimi denir.

SM yönetiminde en önemli ve yaygın kullanılan mecralar, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube, Instagram olarak sayılabilir. Bu mecralarda, metin ve görsellerin hazırlanması, kampanya ve yarışmalar, aplikasyonlar gibi tüm işler ekibimiz tarafından yapılır.

Hedef kitlelerinizi daha iyi seçtiğinizde sizlere en iyi olarak Sosyal medya reklamlarından gelebilecek takipçilerinizin daha iyi şekilde reklam tanıtımlarınızı yapabilirsiniz bunlar içinse sosyal medyayı bilenler ile çalışmanızdır.

Hementasarla sosyal medya uzman ekibi, SM yönetimi, reklamları ve danışmanlık hizmetlerini sizin için uygun fiyatlarla yapmaktadır.