Skip to main content

Kurumsal webtasarım siteleri sektöre göre değişen büyük ölçekli firmaların kullandığı ve hedef kitleleri genelde satış mecralarında odaklı kitlelerdir.

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Hementasarla, kendi bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği HemenPress® yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir IYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için HemenPress® kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar.

Hementasarla, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.

Müşterimizin istekleri doğrultusunda tüm revizyon hakkınada sahiptir…