Skip to main content

“Tüm dünyadaki online reklam harcamalarının yaklaşık %55 lik kısmı, arama motoru pazarlamaya harcanıyor.”

Google, Türkiye’de arama (search) pazar payanın %90’dan fazlasına sahip. Bu sebeple arama motoru pazarlamadaki en etkin ve neredeyse tek kanal Google. Google’ın reklam programı olan Adwords, bu sebeple bir çok işletme için önemli fırsatlar sunuyor.

[vc_single_image image=”3122″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” css_animation=”bottom-to-top” lightbox=”” image_gallery=”” zoom_icon=”” hover_effect=”” title=”Google İle Herzaman Kazanın” img_size=”full”]

Google Adwords reklam, temelinde bir açık arttırma sistemine dayanıyor. Bu sistemin içerisindeki anahtar kelimelere verilen teklif tutarları ve reklam verene ait kalite puanı, reklamlara ait sıralamayı belirliyor. Bu karmaşık ve optimizasyon temeline dayalı sistemi müşterilerimiz adına biz yönetiyoruz. Bu sayede toplam reklam giderleri azaldığı gibi, geri dönüş oranları da artıyor.

Hementasarla SEM ekibi, Google reklam çözümleri, arama motorlarındaki fırsatları en uygun fiyatlarla yakalamanız ve doğru ölçümlemeniz için size destek olmaktadır.