Skip to main content

Sosyal Medyada Tanının…

Facebook, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal platform. Bu sebeple potansiyel müşterilerinizin Facebook kullandığını söylemek çoğunlukla mümkün. Bu sebeple Facebook üzerinde yapılacak doğru hedefleme ve doğru iletişim ile, markanıza bilinirlik ve satış getirecektir.

Facebook’da reklamın en önemli avantajı hiç şüphesiz, eşsiz demografik hedefleme özelliğidir. Hedef kitlenin yaş, cinsiyet, şehir, okul, sevdiği şeyler, katıldığı gruplar vb… bir çok özelliğine göre hedefleme yaparak, reklam gösterimi yapmamız mümkündür. Yine demografil gönderi öne çıkarma reklamları sayfanızın popülaritesini arttırmada önemli bir etkiye sahiptir.

Hementasarla Sosyal medya analizleri ile sizlerin çalışmalarını herzaman bir adım öne taşımanız için sürekli takipde olur size sürekli analizli raporlamalar yaparak sosyal medya üzerinden en etkili reklam hacmini böylelikle sizin için ayarlamış oluyor.

[vc_single_image image=”3127″ alignment=”center” border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” css_animation=”appear” lightbox=”” image_gallery=”” zoom_icon=”” hover_effect=”” title=”Websiteniz Sosyalleşsin..” img_size=”full”]

Hementasarla Facebook reklam ekibi, sizin hedeflerinize göre bir reklam planlaması ve hedeflemesi yaparak, sizin yanınızda olacaktır. Facebook üzerinde bilinirliğinizi arttırmak ve hedef kitlenizi en uygun maliyetlerle bulmak için uzmanlarımızı arayınız.

Görüşmeler sırasında Sizlerden istenecek tüm bilgileri uzmanlarımıza vermeniz durumda daha iyi bir yol haritası çizerek websitenin gelişimi için iyi planlamaları yapabiliriz..