Skip to main content

E-bülten Tasarım

Müşterilerinize uygun maliyetli ulaşmanın ve en yüksek geri dönüşleri alacağınız yollarından birisi, e-posta pazarlamadır.

Başarılı bir e-posta pazarlama aktivitesinin temel bileşeni, doğru hazırlanmış bir e-bülten tasarımıdır. E-bültenlerin içeriğinin hazırlanması ve tasarımından sonra, bu tasarımın spam filtrelerine düşmeyecek şekilde ve e-posta ekranlarında düzgün açılabilecek şekilde HTML kodlarına çevirilmesi gerekmektedir. Yine ülkemizde de yeni yasalaşan kanunlardan ötürü, e-posta pazarlama aktivitelerinin iyi planlanması, müşteri veritabanınızdan gerekli izinleri, usulüne uygun olarak alınması gerekmektedir.

Firmalar en büyük kitlelere ulaşabilmesindeki en kısa ve kolay yoludur e bültenler kullanıcılar bulundukları websitesinden email adreslerini bırakırlar ve size düzenli olarak bülten gönderirler..

Hazırlanan bültenlerin gönderilmesi, gönderi etkileşimlerinin takip edilmesi ve bunun işe yarar raporlar haline getirilmesi, bunun için de 3.parti araçlardan faydalanılması gerekmektedir.

Hementasarla ekibi işte tüm bu süreçlerdeki hassas konulara dikkat ederek, ebültenlerinizi tasarlamakla kalmaz, bu süreçleri uçtan uca yönetir.