Skip to main content

B2c ( E-ticaret ) Yazılımı

İşletmelerin son tüketiciye (müşteriye) satış yapmasını sağlayan e-iş modelidir. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve e-ticaret olarak adlandırılmaktadır. B2C iş modeli, satış bedelinin müşteriden online tahsiline dahalı olarak (genelde) bir sistem olduğundan, işin banka ve güvenlik boyutları da olmaktadır.

Online alışveriş, dünyada ve ülkemizde hızla büyümekte ve büyük çoğunluk işletmeler e-ticaret yazılımı altyapısına geçmektedir. B2C modelleri, malların ve hizmetlerin internet üzerinden satılması ve online tahsilat amaçları ile kullanılabilir.

Esaslılıkdan süreklilikden satış mecralarının daha iyi yapılabilmesi için e-ticaret yazılımlarımızı günden güne geliştirerek bir adım öne doğru gitmek için sürekli gelişen öğrenen vede ezberci olmuyan bir ekibe sahibiz bu saysede müşterilerimizin tüm talebleri doğrutusunda daha sağlıklı projelere imzamızı atabiliyoruz.

E-Ticaret, sadece bir yazılım altyapısı değildir. Kurumun tedarikten, teslimata uzanan bir değişime gitmesi gerekebilir. Bu sebeple sadece bir yazılım alımı değil, uçtan uca bir değişim için iyi bir danışmanlık hizmeti de almanız gerekir. Hementasarla proje ve yazılım ekibi tüm e-iş modellerinin geliştirilmesinde size destek olacak ve gerekli danışmanlık hizmetini verecektir.